Rejsy dzienne

Zapraszamy na najdłuższy regularny rejs widokowy w Warszawie - godzina relaksu i prawie 9 km trasy widokowej zwanej często trasą 5 mostów i 12 atrakcji. Lista aktualnych rejsów na dole strony!

Z naszej głównej przystani przy Centrum Nauki Kopernik płyniemy na południe aż do okolic mostu Łazienkowskiego, gdzie zawracamy i płyniemy na Stare Miasto, skąd wracamy do naszej przystani.

Orientacyjna trasa na mapie obok.

W czasie rejsu podziwiamy szereg warszawskich atrakcji takich jak: panorama Starego Miasta, Centrum Nauki Kopernik, Warszawską Syrenkę, Stadion Narodowy, wejście do Portu Czerniakowskiego, unikalną stację wodociągów Grubą Kaśkę, plażę miejską Poniatówka, parki i tereny zielone na prawym brzegu Wisły i wiele innych. Trasa rejsu może ulec zmianie w przypadku znacznego obniżenia się poziomu wody w Wiśle

W dni słoneczne zapraszamy na leżaki na pokładzie słonecznym. Niespodziewany deszcz tylko doda innego spojrzenia na Warszawę ze środka Wisły z przeszklonego i ogrzewanego pokładu głównego.

Podczas rejsu dostępne są ciepłe i zimne napoje, dostęp do bezpłatnej sieci WiFi. Statki wyposażone są w nowoczesną toaletę.

Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów z uwagi na to, że nasze kameralne statki zgodnie z dokumentami rejestracyjnymi, zabierają nie więcej niż 12 pasażerów na pokład.

Harmonogram rejsów widokowych ukazuje się z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Poniżej plan rejsów dziennych na najbliższe kilka dni. Klikając na dany rejs można kupić bilety.

wtorek 01.04.2025, g.16:30 - 17:30 - wolnych miejsc: 12

 

Do zobaczenia na pokładzie !