Rejsy dzienne

Zapraszamy na najdłuższy regularny rejs widokowy w Warszawie - godzina relaksu i prawie 9 km trasy widokowej zwanej czasem trasą pięciu mostów.

Odpływamy z naszej przystani przy Bulwarze Jana Karskiego, płyniemy pod czterema mostami aż do piątego, Łazienkowskiego i z powrotem.

Trasa na mapie obok.

W czasie rejsu podziwiamy szereg warszawskich atrakcji takich jak: panorama Starego i Nowego Miasta, Centrum Nauki Kopernik, Warszawską Syrenkę, Stadion Narodowy, wejście do Portu Czerniakowskiego, unikalną stację wodociągów Grubą Kaśkę, plażę miejską Poniatówka, parki i tereny zielone na prawym brzegu Wisły i wiele innych. Trasa rejsu może ulec zmianie w przypadku znacznego obniżenia się poziomu wody w Wiśle

W dni słoneczne zapraszamy na leżaki na pokładzie słonecznym. Niespodziewany deszcz tylko doda innego spojrzenia na Warszawę ze środka Wisły z przeszklonego i ogrzewanego pokładu głównego.

Podczas rejsu serwujemy ciepłe i zimne napoje oraz owoce i słodycze. Udostępniamy bezpłatnie sieć WiFi. Statki wyposażone są w nowoczesną toaletę.

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji biletów z uwagi na to, że nasze kameralne statki mogą zabrać 12 osób na pokład.

Do zobaczenia na pokładzie !