Rejsy w Warszawie – bilety, ceny, rozkład

Od października wchodzimy w okres „poza sezonem”, w którym rejsy widokowe będę organizowane w zależności od pogody głównie w weekendy. Rejsy prywatne są możliwe w każdy dzień, w którym nie ma kry na Wiśle.

Bilety na rejsy widokowe można kupić przez internet lub na statku (nie prowadzimy rezerwacji/sprzedaży telefonicznej lub mailowej). Sprzedaż jest możliwa z kilkudniowym wyprzedzeniem wraz z pojawieniem się harmonogramu w kalendarzu poniżej (rozkład rejsów na weekend na ogół pojawia się w środę po południu lub w czwartek do południa). Godziny rejsów są zmienne i zależą od pory roku i dostępności statków. Rejsy prywatne można rezerwować z dowolnym wyprzedzeniem

Na pokład, zgodnie z dokumentami statku zabieramy jednorazowo 12 pasażerów (na górnym pokładzie może przebywać nie więcej niż 8 osób) i dlatego w celu zapewnienia miejsc zalecamy zakup biletów przez internet.


Ceny biletów

rodzaj rejsubilet normalnybilet ulgowy *
rejs dzienny64 zł32 zł
rejs wieczorny58 złbrak zniżki
  • bilet ulgowy tylko dla dziecka do lat 15 pod opieką rodzica/opiekuna (nie dotyczy grup lub wycieczek). Nie mamy innych zniżek lub biletów ulgowych
  • na rejs wieczorny nie mamy biletów ulgowych
  • w cenie biletu: kawa lub herbata, cukierki, WiFi
  • napoje bezalkoholowe i ciastka są do nabycia na statku
  • ceny biletów zawierają 8% podatek VAT
  • na rejsach widokowych obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt

Kup nasz voucher, prezent na każdą okazję, kliknij w obrazek poniżej


Zakup przez Internet: w kalendarzu poniżej należy wybrać (czerwonymi strzałkami po lewej stronie) dzień rejsów. Następnie w danym dniu należy kliknąć na rejs o wybranej godzinie i postępować dalej zgodnie z poleceniami.

 

* Akceptujemy  następujące formy płatności: Online: PayPal oraz szybkie przelewy Dotpay – rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl. Na statku: gotówka, karty płatnicze i blik.

      
* Podczas realizacji transakcji kartą płatniczą system może dodatkowo zażądać weryfikacji posiadacza karty poprzez podanie kodu autoryzacji trzydomenowej lub kodu znajdującego się na karcie – CVV2 (Visa), CVC2 (MasterCard).

* Ostatniego dnia miesiąca od godz. 22:00 do godz. 01:00 dnia następnego forma płatności szybkie przelewy Dotpay nie będzie dostępna.

Cennik obowiązuje od 1 lipca 2022r.