Rejsy w Warszawie – bilety, ceny, rozkład

Od września do końca października rejsy widokowe będą organizowane w weekendy i zależnie od pogody w dni powszednie (informacja w kalendarzu poniżej). Rejsy prywatne możemy zorganizować każdego dnia.

W czasie obowiązującej pandemii przeprowadzamy dezynfekcję pokładu, dla pasażerów zapewniamy dezynfekcję dłoni oraz przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa zgodnie z obowiązującymi regulacjami.

Bilety na rejsy pasażerskie można kupić przez internet lub na statku (nie prowadzimy rezerwacji/sprzedaży telefonicznej lub mailowej). Sprzedaż jest możliwa z kilkudniowym wyprzedzeniem wraz z pojawieniem się harmonogramu w kalendarzu poniżej. Godziny rejsów nie są stałe i zależą od pory roku a także od zarezerwowanych wcześniej rejsów prywatnych. Na pokład, zgodnie z dokumentami statku zabieramy jednorazowo 12 pasażerów (na górnym pokładzie może przebywać nie więcej niż 8 osób) i dlatego w celu zapewnienia miejsc zalecamy zakup biletów przez internet.


Ceny biletów

rodzaj rejsubilet normalnybilet ulgowy *
rejs dzienny54 zł27 zł
rejs wieczorny49 złbrak zniżki
  • bilet ulgowy tylko dla dziecka do lat 15 pod opieką rodzica/opiekuna (nie dotyczy grup lub wycieczek)
  • nie mamy innych zniżek lub biletów ulgowych
  • na rejs wieczorny nie mamy biletów ulgowych
  • w cenie biletu: kawa lub herbata, polskie jabłka, cukierki, WiFi
  • napoje bezalkoholowe i ciastka są do nabycia na statku
  • ceny biletów zawierają 8% podatek VAT

Płatność Polskim Bonem Turystycznym realizujemy przy współpracy z firmą AB Poland Travel, która oprócz naszych rejsów oferuje szereg innych ciekawych atrakcji. W celu opłacenia rejsu Bonem Turystycznym prosimy o kontakt z firmą AB Poland mailem: info@abpoland.com lub telefonicznie: +48 604 704 685


Zakup przez Internet: w kalendarzu poniżej należy wybrać (czerwonymi strzałkami po lewej stronie) dzień rejsów. Następnie dla wybranego dnia należy kliknąć na rejs o wybranej godzinie i postępować dalej zgodnie z poleceniami.

 

* Akceptujemy  następujące formy płatności: Online: PayPal oraz szybkie przelewy Dotpay – rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl. Na statku: gotówka, karty płatnicze i blik.

      
* Podczas realizacji transakcji kartą płatniczą system może dodatkowo zażądać weryfikacji posiadacza karty poprzez podanie kodu autoryzacji trzydomenowej lub kodu znajdującego się na karcie – CVV2 (Visa), CVC2 (MasterCard).

* Ostatniego dnia miesiąca od godz. 22:00 do godz. 01:00 dnia następnego forma płatności szybkie przelewy Dotpay nie będzie dostępna.

Cennik obowiązuje od 1 czerwca 2021r.