Bilety, rozkład rejsów i ceny – od 1.03.2018

W tym roku prawie nie nie było wiosny, od razu zaskoczyło nas lato z temperaturami ponad 20C. Do rozpoczęcia sezonu żeglugowego na początku maja regularne rejsy będą planowane głównie w weekendy. Aktualny rozkład jest zawsze widoczny w kalendarzu poniżej.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do zorganizowania niebanalnego spotkania połączonego z rejsem widokowym. Idealna okazja dla integracji zespołu lub spotkania rodzinnego. Więcej o specjalnej ofercie.

Kup voucher na specjalny prezent!

Godzinny rejs widokowy
49,00 zł - bilet normalny,
24,00 zł - bilet ulgowy tylko dla dziecka do lat 15 pod opieką rodzica/opiekuna (nie dotyczy grup lub wycieczek),

45,00 zł - bilet na rejs wieczorny - cena niezależnie od wieku.

W cenie biletu: herbata lub kawa, owoce, cukierki i dostęp do WiFi. Inne napoje bezalkoholowe są do nabycia na pokładzie statku.

Ceny biletów zawierają 8% podatek VAT.

Żeby kupić bilet należy znaleźć odpowiedni rejs w kalendarzu i kliknąć (podwójnie) na niego

Akceptujemy  następujące formy płatności: Online: PayPal oraz szybkie przelewy Dotpay - rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl. Na statku: gotówka, karty płatnicze i blik.

      
Podczas realizacji transakcji kartą płatniczą system może dodatkowo zażądać weryfikacji posiadacza karty poprzez podanie kodu autoryzacji trzydomenowej lub kodu znajdującego się na karcie - CVV2 (Visa), CVC2 (MasterCard), Card Security Code (American Express).