Rejsy w Warszawie – bilety, ceny, rozkład

Od października typowy sezon się skończył i do końca marca pracujemy w trybie zimowym, w którym rejsy prywatne są możliwe zawsze (pod warunkiem, że nie ma lodu na Wiśle) a rejsy widokowe są organizowane przy sprzyjającej pogodzie i zainteresowaniu (informacja w kalendarzu poniżej).

W czasie obowiązującej pandemii dezynfekujemy pokład po każdym rejsie a dla pasażerów przed wejściem na pokład zapewniamy obowiązkową dezynfekcję dłoni i przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa

Bilety na rejsy pasażerskie można kupić na statku lub przez internet. Zakup jest możliwy z kilkudniowym wyprzedzeniem wraz z pojawieniem się harmonogramu rejsów w kalendarzu poniżej. Godziny i ilość rejsów nie są stałe i zależą od pory roku a także od zarezerwowanych wcześniej rejsów prywatnych. Nie mamy możliwości rezerwacji/sprzedaży telefonicznej lub mailowej. Nasze statki zabierają na pokład jednorazowo 12 osób i dlatego w celu zapewnienia miejsc sugerujemy zakup internetowy.

CENNIK rejsów

Rejs widokowy dzienny
49,00 zł - bilet normalny,
24,00 zł - bilet ulgowy tylko dla dziecka od 0 do lat 15 pod opieką rodzica/opiekuna (nie dotyczy grup lub wycieczek),
Nie mamy innych biletów ulgowych lub zniżek.

Rejs wieczorny: 45,00 zł - bilet na rejs dla jednej osoby.
Na rejs wieczorny nie ma biletów ulgowych.

W cenie biletu: kawa lub herbata, polskie jabłka, cukierki i WiFi. Zimne napoje bezalkoholowe są do nabycia na statku.
Bilety można kupić na statku lub przez Internet. Ceny biletów zawierają 8% podatek VAT.

Zakup przez Internet jest gwarancją miejsca. Należy znaleźć i kliknąć (podwójnie) odpowiedni rejs w kalendarzu obok i postępować zgodnie z poleceniami.

 

Akceptujemy  następujące formy płatności: Online: PayPal oraz szybkie przelewy Dotpay - rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl. Na statku: gotówka, karty płatnicze i blik.

      
Podczas realizacji transakcji kartą płatniczą system może dodatkowo zażądać weryfikacji posiadacza karty poprzez podanie kodu autoryzacji trzydomenowej lub kodu znajdującego się na karcie - CVV2 (Visa), CVC2 (MasterCard).