Obsługa pasażerów podczas luksusowych rejsów po Wiśle

Poszukujemy osób do współpracy w zakresie bieżącej obsługi rejsów turystycznych i eventowych na warszawskim odcinku Wisły naszymi kameralnymi statkami.

OBOWIĄZKI

  • obsługa pasażerów podczas rejsów turystycznych i prywatnych
  • aktywna promocja rejsów w okolicy naszej przystani
  • prezentacja oferty oraz statków
  • obsługa systemu rezerwacyjnego, terminala i kasy fiskalnej

OCZEKUJEMY

– dobrej znajomości języka angielskiego (minimum poziom B1), mile widziane inne języki obce

– pozytywnego nastawienia, dużo uśmiechu i miłej prezencji

– dyspozycyjności na kilka całych dni w tygodniu (okresami do późnych godzin)

– zaangażowania w pracę

– samodzielności i kreatywności

– dbania o czystość i estetykę statku

– współpracy na okres nie krótszy niż 1 miesiąc

OFERUJEMY

– szkolenie obejmujące pełny zakres obowiązków

– dostosowanie grafiku pracy do dyspozycyjności

– wiedzę o Wiśle, żegludze śródlądowej i turystyce/imprezach na rzece

– możliwość uzyskania kwalifikacji i patentów motorowodnych

– koszulki firmowe

– stawkę średnią 25-35zł za godzinę w zależności od zaangażowania i ilości dyżurów

– przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z krótką informacją o dyspozycyjności na adres praca@po-wisle.pl, z dopiskiem “obsługa pasażerów” w temacie wiadomości.

Rodzaj pracy: Tymczasowa