Obsługa pasażerów podczas luksusowych rejsów po Wiśle

Poszukujemy osób do współpracy w zakresie bieżącej obsługi uczestników rejsów turystycznych i eventowych na warszawskim odcinku Wisły naszymi nowoczesnymi, ekskluzywnymi, kameralnymi statkami.

OBOWIĄZKI

– obsługa pasażerów podczas rejsów

– aktywna promocja rejsów w okolicy przystani (nowe Bulwary Wiślane)

– prezentacja oferty oraz statków

– obsługa systemu rezerwacyjnego, terminala i kasy fiskalnej

OCZEKIWANIA

– dobra znajomość języka angielskiego, mile widziane inne języki obce

– pozytywne nastawienie

– dyspozycyjność

– zaangażowanie w pracę

– samodzielność

– kreatywność

– miła prezencja

OFERUJEMY

– szkolenie obejmujące pełny zakres obowiązków

– dostosowanie grafiku pracy do dyspozycyjności

– pracę z turystami zagranicznymi i polskimi

– możliwość zapoznania się z warszawskim rynkiem turystycznym

– możliwość zdobycia doświadczenia w kreowaniu nowej usługi turystycznej

– możliwość podniesienia lub uzyskania patentów motorowodnych

– poszerzenie wiedzy o Wiśle i turystyce wiślanej

– miłą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z krótką informacją o dyspozycyjności na adres biuro@po-wisle.pl, z dopiskiem „obsługa pasażerów” w temacie wiadomości.

Rodzaj pracy: Tymczasowa